apple-tv-4k-met-32-gb
apple-tv-4k-met-32-gb
apple-tv-4k-met-32-gb
apple-tv-4k-met-32-gb
apple-tv-4k-met-32-gb apple-tv-4k-met-32-gb apple-tv-4k-met-32-gb apple-tv-4k-met-32-gb

Gesloten

€ 84

Deze kavel is gesloten

Opmerkingen

Het artikel is ongebruikt, maar het kan uit de verpakking zijn gehaald en/of lichte beschadigingen aan de verpakking vertonen.

Specificaties

Merk: Apple
Type: TV 4K (32 GB) (2nd Generation)
Garantie: 2 jaar

  • Films, series en games!
  • 4K met HDR10 & Dolby Vision
  • Met Siri stembediening

Prestaties

  • Processor: A12 Bionic-chipset met 64-bit architectuur
  • Werkgeheugen: 3 GB
  • Opslag: 32 GB

Video playback

  • H.264/HEVC SDR-video tot 2160p, 60 bps, Main/Main 10 Profile
  • HEVC Dolby Vision (Profile 5)/HDR10 (Main 10 Profile) tot 2160p
  • H.264 Baseline Profile level 3.0 of lager met AAC‑LC audio tot 160 Kb/s per kanaal, 48 kHz, stereogeluid in .m4v-, .mp4- en .mov-bestands­structuren
  • MPEG-4-video tot 2,5 Mb/s, 640 x 480 pixels, 30 bps, Simple Profile met AAC-LC-audio tot 160 Kb/s, 48 kHz, stereogeluid in .m4v-, .mp4- en .mov-bestands­structuur

Audiostructuren

  • HE‑AAC (V1)
  • AAC (tot 320 Kb/s)
  • Protected AAC (van iTunes Store)
  • MP3 (tot 320 Kb/s)
  • MP3 VBR
  • Apple Lossless
  • FLAC
  • AIFF
  • WAV
  • AC‑3 (Dolby Digital 5.1)
  • E‑AC‑3 (Dolby Digital Plus 7.1 surround sound)
  • Dolby Atmos

Fotostructuren

  • HEIF
  • JPEG
  • GIF
  • TIFF

Siri Remote

  • Draadloze Bluetooth 4.0-technologie
  • IR-zender
  • Versnellings­meter en gyroscoop met drie assen
  • Lightning-connector voor opladen
  • De oplaadbare batterij levert na één keer laden een gebruiks­duur van enkele maanden (bij doorsnee dagelijks gebruik)
  • Opladen via USB-poort van computersysteem of lichtnetadapter (afzonderlijk verkrijgbaar)

Connectiviteit

  • Bluetooth 5.0
  • 802.11ax Wifi 6 met MIMO (2.4 & 5 GHz)
  • 1x HDMI 2.1 (max. 4K @ 60 Hz)
  • 1x Gigabit Ethernet
  • IR-ontvanger
  • Inge­bouwde voeding

Functionaliteit

  • VoiceOver
  • Zoom
  • Increase Contrast
  • Reduce Motion
  • Ondertiteling & bijschriften voor doven en slechthorenden
  • Audiobeschrijvingen
  • Siri en dicteer­functie
  • Schakel­bediening

Fysieke eigenschappen

  • 100% gerecycled aluminium in de Siri-afstandsbediening en moederbord-soldering
  • Minstens 35% gerecycled plastic in meerdere van de componenten
  • Afmetingen: 9.8 x 3.5 x 9.8 cm (HxBxD)
  • Gewicht: 425 gr

Dit ontvang je

  • Apple TV 4K
  • Siri-afstandsbediening
  • Lightning-naar-USB-kabel
  • Voedingskabel
  • Documentatie
Ean 190199532786
Conditie Showroom

Omschrijving

Apple TV 4K | 32 GB | 2de generatie Een romantisch avondje op de bank met een glas wijn en de nieuwste Wes Anderson film. Gezellig met wat vrienden Ajax - Feyenoord kijken, biertje en bitterbal in de hand. Gespannen klaarzitten voor de volgende aflevering van The Last Of Us. Apple TV maakt al deze momenten mogelijk. En dat in overweldigend 4K. Al je content haarscherp in beeld Deze iteratie van de Apple TV (Gen. 2) maakt het mogelijk al je favoriete content te streamen in fenomenale beeldkwaliteit. Amazon Prime, Netflix, iTunes Movies, YouTube, NOS, Mubi en meer; je bekijkt het nu allemaal in prachtige 4K-resolutie met zowel HDR10- als Dolby Vision-ondersteuning. Zo ziet alles er haarscherp uit en komen kleuren beter tot hun recht dan ooit. En om deze ervaring te bereiken hoef je ook nog eens (bijna) niets te doen: HDMI-kabel inpluggen en klaar. Apple TV geeft je de beste resultaten met de minste moeite. Maar niet alleen on-demand films en series komen je woonkamer binnen via Apple TV, ook live content is gemakkelijk te streamen. Wat dacht je van sportwedstrijden, Bloomberg updates, NASA livefeeds en meer? Siri stembediening & next-level gaming Het bedienen van je Apple TV is óók nog eens gemakkelijker dan ooit. Zo beschikt dit model over Siri-ondersteuning, dus vraag je simpelweg hardop naar een specifieke film, serie, genre, acteur of wat dan ook. Nog niet erover uit wat je wil kijken? Stel een vraag als "Toon films in 4K" en je krijgt een net overzicht van alle 4K content. Dankzij de krachtige A12 Bionic-chipset is gamen daarnaast ook nog eens indrukwekkender dan je voor mogelijk hield. Minecraft, Sonic, Asphalt en meer, van gedetailleerde 3D-omgevingen tot old-school 2D games, je speelt van alles op de Apple TV 4K. Sluit je een headset en controller aan, dan is je game-ervaring nóg meeslepender. En verder... ...is er dan ook nog de mogelijkheid foto's en videos uit je iCloud-bibliotheek te bekijken, van je favoriete muziek te genieten via Apple Music, video's van je iPhone te delen op het grote scherm en wordt ook AirPlay ondersteund. Kortom, met de Apple TV 4K haal je de ultieme bron voor al je entertainment in huis! (i) Om deze deal te scoren, moet je aangemeld zijn voor onze nieuwsbrief (met meer te gekke deals zoals deze). Dit doe je in de check-out.

Kavel informatie

Verzenden:

Verzendkosten: € 6 (ex BTW)

Gecombineerd verzenden:

Ophalen:

Additionele kosten:

Algemene informatie

Het (auto)bod is exclusief 15% commissie.

(Auto)Bod is exclusief BTW.

(Auto)Bod is exclusief eventuele verzendkosten.

Eventuele verzendkosten zijn exclusief BTW

(Auto)Bod is exclusief eventuele additionele kosten.

Eventuele additionele kosten zijn exclusief BTW

Top kavels

Festool - TS 55 FQ-PLUS - invalzaag

Kavel 205-36

28
Makita - DJR187ZK - reciprozaag

Kavel 206-15

41
Makita - GF600SE - gas brad tacker met accu's en lader

Kavel 206-37

47
Rijtuig  Koets

Kavel 188-32

25
Makita - DHP486Z - schroef-klopboormachine

Kavel 206-1

31
Gereedschapswagen TTS14  Stahlwelt 755 delig

Kavel 188-5

39
Makita - ELM4121 - grasmaaier (elektrisch)

Kavel 206-78

36
Festool Renovatiefreesmachine RENOFIX RG 80 E-Plus

Kavel 205-70

59

x
Download FlimDeal app
Sneller bieden?

Download onze app