Rijtuig Koets
Afhaalveiling Gereedschap, Tuingereedschap & lampen - Kavelnummer 188-32
Specificaties
Conditie | Gebruikt |
Omschrijving
de Koets is van +- de jaren 1900, en is totaal gerestaureerd. De koets is compleet met lamoen voor éénspan en dubbelspan. De wielen zijn van volrubber, de koets is te gebruiken voor mennen maar uiteraard ook voor decoratie.
Kavel informatie
Verzenden:
Ophalen:
Additionele kosten:
Veiling informatie
Ophaaldatum: 15-07-2024 van 08:00 tot 17:00
Ophaaladres
Hoogeveenseweg 7-B
7777 TA Schuinesloot
Algemene informatie
Het (auto)bod is exclusief 15% commissie.
(Auto)Bod is exclusief BTW.
(Auto)Bod is exclusief eventuele verzendkosten.
Eventuele verzendkosten zijn exclusief BTW
(Auto)Bod is exclusief eventuele additionele kosten.
Eventuele additionele kosten zijn exclusief BTW
Andere kavels in deze veiling
€ 590
€ 800
€ 113
€ 135
€ 207
€ 57
€ 57
€ 4000