Specificaties

Conditie Gebruikt

Omschrijving

de Koets is van +- de jaren 1900, en is totaal gerestaureerd. De koets is compleet met lamoen voor éénspan en dubbelspan. De wielen zijn van volrubber, de koets is te gebruiken voor mennen maar uiteraard ook voor decoratie.

Kavel informatie

Verzenden:

Ophalen:

Additionele kosten:

Veiling informatie

Ophaaldatum: 15-07-2024 van 08:00 tot 17:00

Ophaaladres

Hoogeveenseweg 7-B
7777 TA Schuinesloot

Algemene informatie

Het (auto)bod is exclusief 15% commissie.

(Auto)Bod is exclusief BTW.

(Auto)Bod is exclusief eventuele verzendkosten.

Eventuele verzendkosten zijn exclusief BTW

(Auto)Bod is exclusief eventuele additionele kosten.

Eventuele additionele kosten zijn exclusief BTW

Andere kavels in deze veiling

Gereedschapswagen TTS14  Stahlwelt 755 delig

Kavel 188-5

42
Rijtuig  Koets

Kavel 188-32

28
KAMADO BBQ GRILL

Kavel 188-65

31
2x luxe ligbed zwart inclusief kussen

Kavel 188-34

23
KWB gereedschapswagen gevuld

Kavel 188-30

9
METABO E130 Set lasapparaat

Kavel 188-37

8
Blumfeldt Schommelstoel 2personen

Kavel 188-64

20
NIEUWE heftruck Stahlwerk Elektrisch

Kavel 188-59

17

x
Download FlimDeal app
Sneller bieden?

Download onze app