LEGO Technic Ferrari 488 GTE AF Corse #51 - 42125
Veilingmeester: Electronics Stocks
LEGO Veiling - Complete Sets met o.a Titanic & Home Alone - Kavelnummer 409-19
Opmerkingen
Dit betreft een NIEUWE set!
Specificaties
Ean | 5702016913484 |
Merk | Lego |
Conditie | Nieuw |
Omschrijving
Treed binnen in de bijzondere wereld van de endurancewedstrijden en bouw de LEGO® Technic Ferrari 488 GTE "AF Corse #51". Deze modelset biedt urenlang plezier tijdens het zorgvuldig bouwen van je eigen replicamodel van de veelgeprezen racewinnaar. De modelauto zit boordevol authentieke functies en prachtige ontwerpdetails en weet de onmiskenbaar Italiaanse ziel van de succesvolle racewagen op een prachtige manier te vangen.
Veilingmeester
Electronics StocksKavel informatie
Verzenden:
Verzendkosten: € 6,75 (incl BTW)
Gecombineerd verzenden:
Ophalen:
Additionele kosten:
Algemene informatie
Het (auto)bod is exclusief 15% commissie.
(Auto)Bod is exclusief BTW.
(Auto)Bod is exclusief eventuele verzendkosten.
Eventuele verzendkosten zijn inclusief BTW
(Auto)Bod is exclusief eventuele additionele kosten.
Eventuele additionele kosten zijn exclusief BTW
Andere kavels in deze veiling
€ 160
€ 142
€ 57
€ 87
€ 27
€ 105
€ 16
€ 27