LEGO Icons Botanical Collection orchidee 10311
Veilingmeester: Electronics Stocks
LEGO Veiling - Complete Sets met o.a Titanic & Home Alone - Kavelnummer 409-1
Opmerkingen
Het betreft een retour gestuurde LEGO set waarvan ALLEEN de doos beschadigd is. Dit artikel is binnen de wettelijk herroepingstermijn (14-dagen) geretourneerd door de consument ivm deze verpakkingsschade.
Specificaties
Ean | 5702017224336 |
Merk | Lego |
Conditie | Retour |
Omschrijving
Geniet van een ontspannend bouwproject en maak een prachtige plant voor in huis met dit LEGO® Orchidee (10311) modelbouwproject voor volwassenen. Neem rustig de tijd en zet de gedetailleerde witte en roze bloemen en de vaas in elkaar. Het model is geïnspireerd op een echte orchidee en heeft onderaan 5 bladeren en 2 luchtwortels voor een authentiek displaymodel. Bouw de blauwe geribbelde vaas en vul deze met de bruine LEGO onderdelen: de schorsstukjes waar een echte orchidee in groeit.
Veilingmeester
Electronics StocksKavel informatie
Verzenden:
Verzendkosten: € 6,75 (incl BTW)
Gecombineerd verzenden:
Ophalen:
Additionele kosten:
Algemene informatie
Het (auto)bod is exclusief 15% commissie.
(Auto)Bod is exclusief BTW.
(Auto)Bod is exclusief eventuele verzendkosten.
Eventuele verzendkosten zijn inclusief BTW
(Auto)Bod is exclusief eventuele additionele kosten.
Eventuele additionele kosten zijn exclusief BTW
Andere kavels in deze veiling
€ 160
€ 142
€ 57
€ 87
€ 27
€ 105
€ 16
€ 27