LEGO Star Wars Republic Gunship - 75309

Veilingmeester: Electronics Stocks

LEGO Veiling - Complete Sets met o.a Star Wars & Disney - Kavelnummer 398-32

Opmerkingen

Het betreft een retour gestuurde LEGO set waarvan ALLEEN de doos beschadigd is. Dit artikel is binnen de wettelijk herroepingstermijn (14-dagen) geretourneerd door de consument ivm deze verpakkingsschade.

Specificaties

Ean 5702016914573
Merk Lego
Conditie Retour

Omschrijving

LEGO fans hebben dit model gekozen als nieuwe set binnen de Ultimate Collector Series. Het is inclusief een displaystandaard met een informatieplaatje, plus LEGO minifiguren van een Clone Trooper Commander en Mace Windu. Dankzij de stapsgewijze instructies kun je helemaal opgaan in het bouwproces.

Veilingmeester

Electronics Stocks

Kavel informatie

Verzenden:

Verzendkosten: € 6,75 (incl BTW)

Gecombineerd verzenden:

Ophalen:

Additionele kosten:

Algemene informatie

Het (auto)bod is exclusief 15% commissie.

(Auto)Bod is exclusief BTW.

(Auto)Bod is exclusief eventuele verzendkosten.

Eventuele verzendkosten zijn inclusief BTW

(Auto)Bod is exclusief eventuele additionele kosten.

Eventuele additionele kosten zijn exclusief BTW

Andere kavels in deze veiling

Kavel 398-32

35
LEGO Disney huis uit de film Up 43217

Kavel 398-4

45
LEGO Icons Botanical Collection orchidee 10311

Kavel 398-1

17
LEGO Icons IJsvogel - 10331

Kavel 398-2

20
LEGO Koenigsegg Jesko Absolut grijze hypercar (42173)

Kavel 398-31

24
LEGO Icons Botanical Collection miniplantjes 10329

Kavel 398-9

15
LEGO Architecture New York City - 21028

Kavel 398-28

21
LEGO 76217 I am Groot

Kavel 398-24

17

x
Download FlimDeal app
Sneller bieden?

Download onze app