Apple iPhone 11 | 64 GB | Refurb

Elektronica Veiling: Apple, Samsung, Google & Philips - Kavelnummer 49-85

apple-iphone-11-64-gb-refurb
apple-iphone-11-64-gb-refurb
apple-iphone-11-64-gb-refurb
apple-iphone-11-64-gb-refurb apple-iphone-11-64-gb-refurb apple-iphone-11-64-gb-refurb

Gesloten

€ 231

Deze kavel is gesloten

Opmerkingen

Het artikel is ongebruikt, maar het kan uit de verpakking zijn gehaald en/of lichte beschadigingen aan de verpakking vertonen.

Specificaties

Merk: Apple
Type: iPhone 11 | 64 GB
Staat: Premium A+ Refurbished
Garantie: 2 jaar via Recommerce, 1 jaar via iBOOD

  • 12‑MP ultragroothoek
  • Face ID en 6,1" LCD
  • Lekker snelle A13-chip

(i) Adviesprijs: Aangezien refurbished producten geen adviesprijs hebben, is voor deze deal de oorspronkelijke adviesprijs van een nieuw exemplaar gebruikt.

Prestaties

  • A13 Bionic-chip
  • Neural Engine (3e generatie)
  • Opslagruimte: 64 GB

Display

  • Liquid Retina HD‑display
  • 6,1‑inch (diagonaal) all‑screen LCD‑display met Multi‑Touch en IPS‑technologie
  • Resolutie van 1792 x 828 pixels bij 326 ppi
  • Contrast­verhouding 1400:1 (standaard)
  • True Tone-weergave
  • Brede kleur­weer­gave (P3)
  • Haptic Touch
  • Max. helderheid 625 nits (standaard)
  • Vingerafdruk­bestendige, vetafstotende coating
  • Ondersteuning voor gelijktijdige weergave van meerdere talen en tekensets

Camera

  • 12‑MP ultragroothoek- en groothoekcamera’s
  • Ultragroothoek: diafragma ƒ/2.4 en beeldhoek 120°
  • Groothoek: diafragma ƒ/1.8
  • 2x optisch uitzoomen
  • Tot 5x digitale zoom
  • Portretmodus met geavanceerd bokeh-effect en Diepteregeling
  • Portret­belichting met zes effecten (natuurlijk, studio, contour, toneel, toneel mono, high‑key mono)
  • Optische beeld­stabilisatie (groothoek)
  • Lens met vijf elementen (ultragroothoek­); lens met zes elementen (groothoek)
  • Helderdere True Tone Flash met Slow Sync
  • Panorama (tot 63 MP)
  • Lensoppervlak van saffierkristal
  • 100% Focus Pixels (groothoek)
  • Nachtmodus (groothoek)
  • Deep Fusion (groothoek)
  • Slimme HDR van de volgende generatie voor foto’s
  • Brede kleur­registratie voor foto’s en Live Photos
  • Geavanceerde rode-ogen­correctie
  • Automatische beeld­stabilisatie
  • Burst‑modus
  • Geotagging voor foto’s
  • Bestandsstructuren afbeeldingen: HEIF en JPEG

Video opnemen

  • Video opnemen in 4K met 24 bps, 30 bps of 60 bps
  • Video opnemen in 1080p HD met 30 bps of 60 bps
  • Video opnemen in 720p HD met 30 bps
  • Uitgebreid dynamisch bereik voor video tot 60 bps
  • Optische beeld­stabilisatie voor video (groothoek)
  • 2x optisch uitzoomen
  • Tot 3x digitale zoom
  • Audiozoom
  • Helderdere True Tone Flash
  • QuickTake-video
  • Slo‑mo‑video in 1080p met 120 bps of 240 bps
  • Timelapse-video met stabilisatie
  • Videobeeld­stabilisatie (4K, 1080p en 720p)
  • Continue autofocus voor video’s
  • 8‑MP foto’s nemen tijdens 4K‑video-opnamen
  • Zoomen tijdens afspelen
  • Bestandsstructuren video’s: HEVC en H.264
  • Opnemen in stereo

TrueDepth Camera

  • 12‑MP camera
  • Diafragma ƒ/2.2
  • Portretmodus met geavanceerd bokeh‑effect en Diepteregeling
  • Animoji en Memoji
  • Slo‑mo-video in 1080p met 120 bps
  • Uitgebreid dynamisch bereik voor video met 30 bps
  • Retina Flash
  • Burst‑modus

Voor meer specificaties, zie de Apple website.

Fysieke eigenschappen

  • Voldoet aan bestendigheids­norm IP68 volgens IEC‑standaard 60529 (tot 30 minuten en 2 meter diep)
  • Afmetingen: 75,7 x 150,9 x 8,3 mm
  • Gewicht: 194 gram

Dit ontvang je

  • iPhone 11
  • Nieuwe wireless headphones
  • Nieuwe adapter
  • Nieuwe Lightning-naar-USB-kabel
Ean 3663705029089
Conditie Showroom

Omschrijving

Apple iPhone 11 | 64 GB | Refurbished De opvolger van de iPhone Xr zit vol met vernieuwingen waar je blij van wordt. Geniet van een lekker ruim LCD-scherm van 6.1 inch, een dubbele camera en sterke batterij. Het is duidelijk de zoveelste heerlijke iPhone in de reeks van Apple: de iPhone 11. Dubbele camera De camera van de iPhone 11 heeft mooie verbeteringen voor prachtige plaatjes. Door de toevoeging van een tweede camera leg je ieder bijzonder moment haarscherp vast. Ook portretfoto’s met scherptediepte worden vanaf nu extra mooi en bij het inzoomen blijft je foto langer scherp. Bovendien zorgt de ultra-wide functie ervoor dat je meer ervaring op één foto vastgelegd krijgt. Met de iPhone 11 ga je altijd voor een goed resultaat voor je foto’s en video’s. Luxe design Het design van de iPhone 11 heeft veel weg van zijn voorganger. Een aluminium behuizing met een glazen achterkant, bijna geen randen en een notch bovenin zorgt voor een luxe uitstraling. Face ID met grote kijkhoek Ook Face ID heeft verbeteringen doorgemaakt. Ontgrendel het toestel razendsnel en veilig met je gezicht. Met jouw iPhone 11 herkent het toestel je gezicht nóg makkelijker en sneller dan bij zijn voorganger. Gegarandeerd door Recommerce 24 maanden garantie via Recommerce, óók op de accu 100% functioneel (35+ technische tests doorstaan) Batterijcapaciteit van minimaal 80% Nieuwe accessoires geleverd 100% ontgrendeld 100% gegevens verwijderd Je bent nog maar één klik verwijderd van jouw smartphone upgrade. Wees snel, want met zo'n goede deal als deze kan het hard gaan! (i) Adviesprijs: Aangezien refurbished producten geen adviesprijs hebben, is voor deze deal de oorspronkelijke adviesprijs van een nieuw exemplaar gebruikt.

Kavel informatie

Verzenden:

Verzendkosten: € 6 (ex BTW)

Gecombineerd verzenden:

Ophalen:

Additionele kosten:

Algemene informatie

Het (auto)bod is exclusief 15% commissie.

(Auto)Bod is exclusief BTW.

(Auto)Bod is exclusief eventuele verzendkosten.

Eventuele verzendkosten zijn exclusief BTW

(Auto)Bod is exclusief eventuele additionele kosten.

Eventuele additionele kosten zijn exclusief BTW

Top kavels

Makita - DLM432Z - accu grasmaaier

Kavel 144-100

19
Makita - DBN600ZJ - brad tacker

Kavel 144-47

22
Makita - DLM382Z - accu grasmaaier

Kavel 144-98

32
Makita - 9911J - bandschuurmachine 76 mm

Kavel 144-14

25

Kavel 144-62

33
Makita - DJR188ZJ - reciprozaag

Kavel 144-72

21
Makita - DHP486Z - schroef-klopboormachine

Kavel 144-32

34
Makita - 3707F - kantenfrees

Kavel 144-2

30

x
Download FlimDeal app
Sneller bieden?

Download onze app