Logitech Astra A50 Game accessoires set 4-delig

Veilingmeester: Veca-Trading

Game accessoires: Nieuw & Retour Items - Kavelnummer 332-8

Opmerkingen

Let op: Het product is als nieuw en gecontroleerd. De verpakking is beschadigd.

Specificaties

Merk Astro, Ralan
Model A50
Conditie Retour

Omschrijving

Deze accessoire set bestaat uit: 1x ASTRO Gaming A50 Wireless headset + Basis station is geschikt voor Xbox, pc en Mac. 2x RALAN Full Platform Wireless Controller. 1x Opbergkoffer. De ASTRO Gaming A50 Wireless headset + Basis station is geschikt voor Xbox, pc en Mac biedt de akoestiek, ergonomie en duurzaamheid die professionele gamers verwachten. Zo ervaar je het geluid en de prestaties zonder de beperkingen van bedrade headsets. Het ASTRO-basisstation is voorzien van een 5 GHz-radiozender die heldere, ruisarme communicatie met extreem lage latency mogelijk maakt en het opladen en koppelen van de headset eenvoudig maakt. Met een batterijlevensduur tot 15 uur is het gemakkelijk om lange, intense gamingsessies te doorstaan. Met Dolby Headphone 7.1 surround sound kan geen enkele vijand je besluipen en de ingebouwde MixAmp-technologie optimaliseert het chat- en gamegeluid. De meegeleverde ASTRO Command Center-software stelt professionals en live streamers in staat om elke in- en uitvoerparameter van de A50 nauwkeurig in te stellen voor de specifieke instelling. Met extra basisstations die afzonderlijk verkrijgbaar zijn, kunnen gebruikers de PS4-headset op de Xbox One gebruiken en vice versa. Voor VR gamers past de A50 perfect over de HTC Vive, Oculus of PS VR en biedt een uitgebreide audio-ervaring. Heb je een Playstation 5? Let er dan op dat deze headset niet meteen te gebruiken is. Je hebt hiervoor een extra HDMI / Optical koppelstuk voor nodig die Astro Gaming zelf verkoopt. Ralan Gamecontroller:Deze gamecontroller biedt draadloze vrijheid en zorgt voor een naadloze game-ervaring zonder zorgen over draden of batterijduur. Met geavanceerde ALPS-joysticks en halsensorknoppen garandeert hij precisie en duurzaamheid, zonder dode zones of drift. De controller is compatibel met verschillende apparaten en games, met eenvoudige moduswisselingen via de Y+X+Home-knop. Het ergonomische, zweetbestendige ontwerp is ideaal voor lange gamesessies. Voor extra speelplezier biedt de controller acht kleuren LED-verlichting, trillingsfeedback, een 6-assige gyrosensor, en een TURBO-knop voor combo's. De ingebouwde 800mAh batterij zorgt voor langdurig gebruik, en programmeerbare macrofunctie. Compatibel met Xbox One S/X, Xbox-serie S/X, pc-gamepad, joypad.

Veilingmeester

Veca-Trading

Kavel informatie

Verzenden:

Verzendkosten: € 7,26 (incl BTW)

Gecombineerd verzenden:

Ophalen:

Additionele kosten:

Algemene informatie

Het (auto)bod is exclusief 15% commissie.

(Auto)Bod is exclusief BTW.

(Auto)Bod is exclusief eventuele verzendkosten.

Eventuele verzendkosten zijn inclusief BTW

(Auto)Bod is exclusief eventuele additionele kosten.

Eventuele additionele kosten zijn exclusief BTW

Andere kavels in deze veiling

Sony PlayStation 5 controller wit

Kavel 332-11

25

Kavel 332-8

20
Redragon mechanisch toetsenbord K619 Horus RGB

Kavel 332-6

14
Astro A50 Wireless gaming headset PS

Kavel 332-30

1
GT-V7 racestuur met pedalen en standaard

Kavel 332-24

5
Nintendo Switch Sports Accessoires set 13-delig

Kavel 332-18

7

Kavel 332-29

18
Ralan/Auroce draadloze controller 2-pack PS4/Xbox

Kavel 332-19

7

x
Download FlimDeal app
Sneller bieden?

Download onze app