iBOOD veiling - Elektronica & Consumenten artikelen

Veilingmeester: Electronics Stocks

Toon veilingomschrijving
In de veiling vind je allemaal verschillende soorten consumenten producten & elektronica van iBOOD. Je kan hierbij denken aan, Koffiezetapparaten, Wifi versterkers, Versterkers, Supboards, Opblaasboten enz. Dit zijn allemaal artikelen van A-merk fabrikanten! Het betreft allemaal retour gestuurde artikelen die binnen de wettelijk herroepingstermijn (14-dagen) zijn terug gestuurd door de consument. Het overgrote gedeelte van de producten is enkel uit de verpakking geweest en nooit of heel licht gebruikt. Alle producten zijn al een keer verzonden geweest waardoor de meeste producten uit de verpakking zijn gehaald en/of lichte beschadigingen aan de verpakking vertonen.
Keter City Opbergbox | 113 L
17

Keter City Opbergbox | 113 L

Gereedschap, speelgoed, tuingereedschap, zwembadaccessoires... We hebben zó ontzettend veel, dat opbergen soms een uitdaging is. Daar komt vandaag gel

Kavel 313-1

Studio Frederik Roijé Criss Cross Kruk
8

Productinformatie Studio Frederik Roijé, Criss Cross, Kruk Deze lichtgewicht kruk is een musthave voor je interieur. Ideaal als flexibel zitje voor in

Kavel 313-96

Blooboost Elektrische Terrasverwarmer | 1500 W
33

Haal nu het beste uit je tuin en terras met terrasverwarmers van Blooboost! Laat lente- en zomeravonden langer duren.  Dat wordt goed toeven! Heel h

Kavel 313-40

Hailo Inbouwemmer Eco-Line Duo | 2 x 14 L | Zwart
19

Leuk of niet: afval maakt deel uit van ons leven. En omdat wij het produceren, moeten wij het ook scheiden en weggooien. De Eco-Line Duo is een uit

Kavel 313-55

Sinji Smart Glass Panel Heater | 1500 W Wit
13

Zodra het écht koud wordt, loont het om een extra warmtebron te hebben. Het liefst één die veelzijdig, efficiënt, elegant en slim is. Kortom, deze Sin

Kavel 313-72

PowerEgg X (Weatherproof)
39

PowerEgg X (Weatherproof)

PowerVision is terug met een nieuw model van zijn vlaggenschipproduct, het vliegende ei PowerEgg. De nieuwste PowerEgg X is een multifunctioneel water

Kavel 313-109

Scheppach Nat en droogstofzuiger NTS30
24

De scheppach NTS30 Premium is een praktische allrounder. Met de 30 L opvangcontainer bent u ook goed uitgerust voor grotere klussen. Het motorvermogen

Kavel 313-50

Samsung Ultra Slim Soundbar & Subwoofer | HW-S801B
41

Je hebt ze vaker langs zien komen: soundbars en draadloze subwoofers. Niets bijzonders, zou je bijna zeggen. Maar dan komt Samsung plots aan met een s

Kavel 313-60

Telestar CD Stereo Radio | DIRA S 24
9

De Telestar DIRA S 24 CD stereo radio is de allrounder onder de digitale radio's. Hij ontvangt digitale DAB+ en analoge FM-radiozenders. De stereor

Kavel 313-31

2x Pyrex Ovenschaal met Glazen Deksel
8

Deze schalen bestaan uit diep borosilicaatglas, zijn ultrabestendig en praktisch dankzij de geïntegreerde handgrepen. Het resultaat: een ergonomisc

Kavel 313-39

2x Ledvance 1906 Bubble Tafellamp | E27
3

Mooi vintage ontwerp Geschikt voor ledlampen Eenvoudige, snelle montage Op deze donkere dagen blijven we het liefst in onze eigen huis

Kavel 313-19

2x House Nordic Barstoel Middelfart grijs
28

Ontdek de Middelfart barstoel van House Nordic: deze stoel heeft een modern design, past perfect in elk interieur en bezorgt jou hemels zitcomfort.

Kavel 313-74

Dyberg Larsen Bergen Vloerlamp | E14
1

Laat je inspireren door de prachtige ontwerpen van Dyberg Larsen en kies een lamp die perfect in je huis past. Dit modern ontwerp heeft een prachti

Kavel 313-21

JLab Talk Pro USB Microphone
10

JLab Talk Pro USB Microphone

Je kunt de meest briljante content hebben en beste grappen, maar als je geluid gaar is, dan maakt het niet zoveel uit. De kijkers van HUNT TV kunnen e

Kavel 313-24

Philips blender Avance HR3653/00
17

Geniet met de Philips blender Avance HR3653/00 met 1400 watt vermogen en snelheden tot wel 35.000 toeren per minuut van gladde smoothies en mixen met

Kavel 313-99

Gardenflame Torch Bio-Ethanol Fakkel
3

Gardenflame Torch Een stoere en tegelijk chique fakkel in de vorm van een torch van het merk Gardenflame Prachtig langs de oprit, bij de entreé of in

Kavel 313-103

Siemens EQ300 Volautomatisch Koffieapparaat | TI351509DE
17

Zet koffie met één knop Hoogwaardige keramische molen Makkelijk te reinigen Is er eigenlijk iets beter dan koffie? Het maakt je wakker

Kavel 313-48

Princess Moments Koffiezetapparaat | Wifi
5

Worstel je met timemanagement in de ochtend? Stop met stressen en plan je kopje koffie de avond ervoor. Met het Princess 246060 Moments Koffiezetappar

Kavel 313-106

Decoded Magnetic Traction Strap | Apple Watch Series 1 t/m 7
7

Geef een nieuwe look aan je Apple Watch met één of meerdere van deze hoogwaardig leren bandjes (dark taupe is gemaakt van silicone) van Decoded. Wa

Kavel 313-34

Wolfgang 20 V Accu Onkruidborstel
13

Deze elektrische onkruidborstel maakt onkruid verwijderen een stuk makkelijker, en is ook een stuk vriendelijker voor je rug. Je hoeft niet meer te bu

Kavel 313-81

x
Download FlimDeal app
Sneller bieden?

Download onze app