Samsung Galaxy A02
Veilingmeester: FR-Commerce
A-Merk Tech & Thuis Essentials: Laptops, Huishoudelijke Apparaten & Meer (Samsung, Dyson, LG etc.) - Kavelnummer 306-22
Gesloten
€ 76
Deze kavel is gesloten
Opmerkingen
Doos iets beschadigd. Telefoon nieuw en geseald.
Specificaties
Merk | Samsung |
Model | A02 |
Conditie | Nieuw |
Omschrijving
De meeste smartphonegebruikers verlangen naar een smartphone met lange batterijduur. Een smartphone die ze niet vaak hoeven op te laden. Maak kennis met de Galaxy A02, een smartphone met 5.000 mAh batterij en met nog meer geweldige functies. De A02 heeft een scherm van 6.5 inch zodat je dagelijks optimaal kunt gebruik maken van het scherm. De drievoudige camera aan de achterzijde legt je dagelijkse leven vast. De Galaxy A02 is een optimale keuze voor wie een smartphone met basisfuncties voor een geweldige prijs wil. De strakke omtrek en het ontwerp bieden een comfortabele grip. Infinity-V Display De Samsung Galaxy A02 heeft een Infinity-V display. Het ononderbroken Infinity-V-scherm laat je genieten van een volledige ervaring. Daarnaast zorgt het Infinity-V display, samen met het 6,5 inch scherm, voor optimaal gebruik van het scherm. Hierdoor is de Samsung Galaxy A02 ideaal om mee te browsen, een filmpje op te kijken of social media te checken.
Veilingmeester
FR-CommerceKavel informatie
Verzenden:
Verzendkosten: € 8,41 (incl BTW)
Gecombineerd verzenden:
Ophalen:
Additionele kosten:
Algemene informatie
Het (auto)bod is exclusief 15% commissie.
(Auto)Bod is exclusief BTW.
(Auto)Bod is exclusief eventuele verzendkosten.
Eventuele verzendkosten zijn inclusief BTW
(Auto)Bod is exclusief eventuele additionele kosten.
Eventuele additionele kosten zijn exclusief BTW
Top kavels
€ 225
€ 43
€ 475
€ 205
€ 675
€ 107
€ 43
€ 60