Doe-Het-zelf Producten en partijen

Veilingmeester: Outlet-DHZ-Valkenswaard B.V.

Toon veilingomschrijving
Veiling bestaat uit diverse Doe-Het-Zelf artikelen, zoals accessoires voor de auto of fiets en handgereedschap.

Informatie

40 actieve kavels
Bezorgveiling

Sluiting vanaf

26-09-2024 20:00 uur

Categorieën

BergHOFF Outdoor Set 3-delig
9

BergHOFF Outdoor Set 3-delig

De BergHOFF 3 delige outdoorset is jouw ideale metgezel voor een kampeertocht of andere buitenactiviteit. De set bevat een survivalmes, een multifunct

Kavel 302-1

2x Toiletzitting Van Marcke Niesen
7

2 stuks. Merk: Van Marcke Serie: Niesen Materiaal: Duroplast Kleur: Wit Breedte: 36.5 cm Diepte: 42.9 - 43.2 cm H.o.H: 15.5 cm Softclose: Ja Take-off:

Kavel 302-2

Diverse maten binnenbanden voor fiets
6

Diverse maten binnenbanden voor de fiets. Van Dresco, Vredestein en Continental. Totaal 25 stuks.

Kavel 302-3

+/- 50x Dresco mobiele telefoonhouders voor op de fiets
1

+/- 50 stuks Dresco mobiele telefoonhouders. Diverse modellen.

Kavel 302-4

Diverse fietsverlichting
4

Diverse fietsverlichting

Diverse fietsverlichting etc. Kavel bestaande uit; 18x LED voor- en achterlichtset. 6x achterlicht LED, 1x fietsbel, 2x snelbinder.

Kavel 302-5

Diverse Simson fiets en auto accessoires
0

Diverse fiets en auto accessoires van Simson. Kavel o.a. bestaande uit kettingspanners, verlichtingskabels, pompnippels voor auto.

Kavel 302-6

37x Diverse autoverlichting
2

37x Diverse autoverlichting

Diverse type autoverlichting van Philips en Carpoint. 37 stuks.

Kavel 302-7

36x diverse autoverlichting
2

36x diverse autoverlichting

36x diverse autoverlichting van Philips en Carpoint.

Kavel 302-8

2x vloermatten set rubber voor auto
1

2x Vloermatten set rubber voor de auto. Set bestaat uit 4 matten, 2x groot en 2x klein.

Kavel 302-9

Diverse Carpoint auto accessoires
3

Diverse Carpoint auto accessoires. Kavel o.a. bestaande uit; 1x caravan spiegel, 1x druppellader, 3x volttester, 6x blikhouderset, 2x inbouw contactdo

Kavel 302-10

18x diverse telefoonhouders voor in de auto.
2

Kavel bestaande uit; 12x Carpoint telefoonhouder voor in bekerhouder. 6x Carpoint telefoonhouder met zuignap.

Kavel 302-11

PELIPAL wastafelonderkast Bremen
1

Wastafelonderkast 54x60x33cm. Riviera eiken. Geschikt voor binnen/badkamer. Materiaal front - MDF Kleur front - Riviera eiken Korpuskleur - Riviera e

Kavel 302-12

2x Toiletzitting Van Marcke Fora
5

2 stuks. Merk: Van Marcke Serie: Fora Materiaal: Duroplast Kleur: Wit Breedte: 36.8 cm Diepte: 43.6 cm H.o.H: 15.5 cm Softclose: Ja Take-off: Ja Gemak

Kavel 302-13

3x Sneeuwschuiver blauw
2

3x Sneeuwschuiver blauw

3 stuks sneeuwschuiver. Blauwe kunststof uitvoering, met slijtstrip. Met houten steel, voorzien van kunststof D-greep.

Kavel 302-14

3x Sneeuwschuiver zwart
2

3x Sneeuwschuiver zwart

3x Sneeuwschuiver van 39 cm breed incl houten 120cm steel met plastic D greep. De aluminium slijtstrip zorgt er voor dat ook de aangekoekte sneeuw ver

Kavel 302-15

Diverse KWB handgereedschap
2

Diverse KWB handgereedschap

Diverse KWB handgereedschap. Kavel bestaande uit o.a. pijpsleutels 8 x 9 mm +/- 35 stuks, staalborstels 7 stuks, schuurpapier en beitels 300 x 29mm 6

Kavel 302-16

48x Heller metaalboren 10 stuks + 8x ronde vijl 200 mm
6

48x Heller metaalboren 10 stuks 3,2mm, EAN 4010159211437. 8x Nicholson ronde vijl 200 mm/8” EAN 7891645021986.

Kavel 302-17

65x Irwin set 2 stuks afbreekmesjes 18mm
5

65x set 2 stuks afbreekmesjes 18mm van het merk Irwin.

Kavel 302-18

21x Carpoint Bougiesleutel met ergonomisch handvat
1

Kavel bestaande uit; 123x bougiesleutel 21mm, 8x bougiesleutel 16mm.

Kavel 302-19

Diverse fiets accessoires
9

Diverse fiets accessoires

Diverse fiets accessoires van o.a. Dresco. Kavel bestaande handvaten, snelbinders en pedalen.

Kavel 302-20

x
Download FlimDeal app
Sneller bieden?

Download onze app