Doe-Het-zelf Producten en partijen
Veilingmeester: Outlet-DHZ-Valkenswaard B.V.
Toon veilingomschrijvingVeilingmeester
Informatie
40 actieve kavels
Bezorgveiling
Sluiting vanaf
26-09-2024 20:00 uur
Categorieën
BergHOFF Outdoor Set 3-delig
De BergHOFF 3 delige outdoorset is jouw ideale metgezel voor een kampeertocht of andere buitenactiviteit. De set bevat een survivalmes, een multifunct
Kavel 302-1
€ 13
2x Toiletzitting Van Marcke Niesen
2 stuks. Merk: Van Marcke Serie: Niesen Materiaal: Duroplast Kleur: Wit Breedte: 36.5 cm Diepte: 42.9 - 43.2 cm H.o.H: 15.5 cm Softclose: Ja Take-off:
Kavel 302-2
€ 12
Diverse maten binnenbanden voor fiets
Diverse maten binnenbanden voor de fiets. Van Dresco, Vredestein en Continental. Totaal 25 stuks.
Kavel 302-3
€ 10
+/- 50x Dresco mobiele telefoonhouders voor op de fiets
+/- 50 stuks Dresco mobiele telefoonhouders. Diverse modellen.
Kavel 302-4
€ 1
Diverse fietsverlichting
Diverse fietsverlichting etc. Kavel bestaande uit; 18x LED voor- en achterlichtset. 6x achterlicht LED, 1x fietsbel, 2x snelbinder.
Kavel 302-5
€ 4
Diverse Simson fiets en auto accessoires
Diverse fiets en auto accessoires van Simson. Kavel o.a. bestaande uit kettingspanners, verlichtingskabels, pompnippels voor auto.
Kavel 302-6
€ 1
37x Diverse autoverlichting
Diverse type autoverlichting van Philips en Carpoint. 37 stuks.
Kavel 302-7
€ 2
€ 2
2x vloermatten set rubber voor auto
2x Vloermatten set rubber voor de auto. Set bestaat uit 4 matten, 2x groot en 2x klein.
Kavel 302-9
€ 1
Diverse Carpoint auto accessoires
Diverse Carpoint auto accessoires. Kavel o.a. bestaande uit; 1x caravan spiegel, 1x druppellader, 3x volttester, 6x blikhouderset, 2x inbouw contactdo
Kavel 302-10
€ 4
18x diverse telefoonhouders voor in de auto.
Kavel bestaande uit; 12x Carpoint telefoonhouder voor in bekerhouder. 6x Carpoint telefoonhouder met zuignap.
Kavel 302-11
€ 5
PELIPAL wastafelonderkast Bremen
Wastafelonderkast 54x60x33cm. Riviera eiken. Geschikt voor binnen/badkamer. Materiaal front - MDF Kleur front - Riviera eiken Korpuskleur - Riviera e
Kavel 302-12
€ 1
2x Toiletzitting Van Marcke Fora
2 stuks. Merk: Van Marcke Serie: Fora Materiaal: Duroplast Kleur: Wit Breedte: 36.8 cm Diepte: 43.6 cm H.o.H: 15.5 cm Softclose: Ja Take-off: Ja Gemak
Kavel 302-13
€ 9
3x Sneeuwschuiver blauw
3 stuks sneeuwschuiver. Blauwe kunststof uitvoering, met slijtstrip. Met houten steel, voorzien van kunststof D-greep.
Kavel 302-14
€ 2
3x Sneeuwschuiver zwart
3x Sneeuwschuiver van 39 cm breed incl houten 120cm steel met plastic D greep. De aluminium slijtstrip zorgt er voor dat ook de aangekoekte sneeuw ver
Kavel 302-15
€ 2
Diverse KWB handgereedschap
Diverse KWB handgereedschap. Kavel bestaande uit o.a. pijpsleutels 8 x 9 mm +/- 35 stuks, staalborstels 7 stuks, schuurpapier en beitels 300 x 29mm 6
Kavel 302-16
€ 2
48x Heller metaalboren 10 stuks + 8x ronde vijl 200 mm
48x Heller metaalboren 10 stuks 3,2mm, EAN 4010159211437. 8x Nicholson ronde vijl 200 mm/8” EAN 7891645021986.
Kavel 302-17
€ 6
65x Irwin set 2 stuks afbreekmesjes 18mm
65x set 2 stuks afbreekmesjes 18mm van het merk Irwin.
Kavel 302-18
€ 8
21x Carpoint Bougiesleutel met ergonomisch handvat
Kavel bestaande uit; 123x bougiesleutel 21mm, 8x bougiesleutel 16mm.
Kavel 302-19
€ 1
Diverse fiets accessoires
Diverse fiets accessoires van o.a. Dresco. Kavel bestaande handvaten, snelbinders en pedalen.
Kavel 302-20
€ 10