Jay Hill 16-delige Serviesset | Aardewerk | Kapas Grey of Tioman

Veilingmeester: Electronics Stocks

iBOOD veiling - Elektronica & Consumenten artikelen - Kavelnummer 213-37

Z3M6Ly9pYm9vZC1nby1wcm9kdWN0aW9uLWdjcy1zdG9yYWdlL2ltYWdlcy9zb3VyY2UvMTc2NjQ3Ny5qcGc
Z3M6Ly9pYm9vZC1nby1wcm9kdWN0aW9uLWdjcy1zdG9yYWdlL2ltYWdlcy9zb3VyY2UvMTc2MzQ2My5qcGc
Z3M6Ly9pYm9vZC1nby1wcm9kdWN0aW9uLWdjcy1zdG9yYWdlL2ltYWdlcy9zb3VyY2UvMTc2MzQ2Mi5qcGc
Z3M6Ly9pYm9vZC1nby1wcm9kdWN0aW9uLWdjcy1zdG9yYWdlL2ltYWdlcy9zb3VyY2UvMTc2MzQ2MS5qcGc
Z3M6Ly9pYm9vZC1nby1wcm9kdWN0aW9uLWdjcy1zdG9yYWdlL2ltYWdlcy9zb3VyY2UvMTc2MzQ2Ni5qcGc
Z3M6Ly9pYm9vZC1nby1wcm9kdWN0aW9uLWdjcy1zdG9yYWdlL2ltYWdlcy9zb3VyY2UvMTc2NDczNC5qcGc
Z3M6Ly9pYm9vZC1nby1wcm9kdWN0aW9uLWdjcy1zdG9yYWdlL2ltYWdlcy9zb3VyY2UvMTc2MzQ2MC5qcGc
Z3M6Ly9pYm9vZC1nby1wcm9kdWN0aW9uLWdjcy1zdG9yYWdlL2ltYWdlcy9zb3VyY2UvMTc2MzQ1OC5qcGc

Gesloten

€ 47

Deze kavel is gesloten

Opmerkingen

Het betreft een retour gestuurd artikel. Dit artikel is binnen de wettelijk herroepingstermijn (14-dagen) geretourneerd door de consument. Dit houdt in dat het geen zwaar gebruikt "retour" artikel is. Het artikel kan uit de verpakking zijn geweest, getest zijn door de consument en verpakkingsschade hebben opgelopen. Het artikel is volledig werkzaam.

Specificaties

Merk: Jay Hill
Type: 16-delige Aardewerk Serviesset

  • Complete set voor gezelschap van vier
  • Elk onderdeel uniek dankzij reactive glazing
  • Vaatwasser-, magnetron- & ovenbestendig

Kenmerken

  • Geschikt voor de oven (tot 200 °C)
  • Vaatwasserbestendig
  • Geschikt voor de magnetron
  • Kan tevens in de vriezer

Fysieke eigenschappen

  • Materiaal: Aardewerk
  • Dinerborden: Ø 27,2 cm / 880 gram
  • Ontbijtborden: Ø 20,2 cm / 391 gram
  • Diepe borden: Ø 18,5 cm / 504 gram
  • Mokken: Ø 9 cm / 250 ml / 378 gram

Dit ontvang je

  • 4x Dinerbord
  • 4x Ontbijtbord
  • 4x Diep bord
  • 4x Mok
Ean 87203644536881
Conditie Retour

Omschrijving

Breng kleur op je tafel met deze Jay Hill serviesset! De 16-delige set is perfect voor diegenen die hun eettafel graag een kleurrijke, subtiele twist geven. Je ontvangt vier dinerborden, vier ontbijtborden, vier diepe borden en vier mokken. Alles voor een volledig diner Uniek aan deze Jay Hill set is de 'reactive glaze' afwerking. Dankzij een chemische reactie tijdens het bakproces krijgt elk stuk een eigen, uniek kleurpatroon. Hoewel elk stuk net iets anders is, vormen ze samen een prachtig geheel dat naadloos op je tafel past. Deze aardewerk serviesset bestaat uit de volgende onderdelen: Vier dinerborden van Ø 27 cm Vier ontbijtborden van Ø 20 cm Vier diepe borden van Ø 18 cm Vier mokken van Ø 9 cm (250 ml) Zo heb je in één klap alles dat je nodig hebt voor een volledig diner. Groter gezelschap over de vloer? Dan bestel je natuurlijk gewoon twee sets. Tip: schaf de verschillende kleuren aan voor een speels effect! Prachtig én praktisch Dit servies is niet alleen een lust voor het oog, maar ook gemakkelijk in onderhoud; na een gezellig diner hoef je je geen zorgen te maken over de afwas, want de set is vaatwasserbestendig. Daarnaast kunnen de onderdelen van de set ook zonder probleem in de oven, magnetron of vriezer. Zo hoef jij je alleen bezig te houden met wat voor heerlijks je presenteert op dit servies. Maak van elke maaltijd een speciaal moment met dit opvallende servies dat zowel elegantie als functionaliteit biedt!

Veilingmeester

Electronics Stocks

Kavel informatie

Verzenden:

Verzendkosten: € 7,26 (incl BTW)

Gecombineerd verzenden:

Ophalen:

Additionele kosten:

Algemene informatie

Het (auto)bod is exclusief 15% commissie.

(Auto)Bod is exclusief BTW.

(Auto)Bod is exclusief eventuele verzendkosten.

Eventuele verzendkosten zijn inclusief BTW

(Auto)Bod is exclusief eventuele additionele kosten.

Eventuele additionele kosten zijn exclusief BTW

Top kavels

TL Fietsendrager e-Carrier Ultra

Kavel 347-45

27
Petlux zelfreinigende kattenbak

Kavel 347-47

34
Schuilstal geïmpregneerd douglas 400x600x265cm

Kavel 353-8

21
Playtive Houten poppenhuis

Kavel 340-75

10
Schuilstal geïmpregneerd Douglas 300x600x265cm

Kavel 353-26

10
 LEGO Technic Liebherr rupsbandkraan LR 13000

Kavel 350-68

36
Mobiele tafelcirkelzaag - 800W

Kavel 346-63

4
Hikoki C3610DRA (NN) W4Z MV 36V Accu Afkortzaag 255mm

Kavel 351-42

23

x
Download FlimDeal app
Sneller bieden?

Download onze app